.

.

aukcja
Lato Mesh O-neck Koszula Kryptek T Shirt szybkie suche Typhon Mardrake Highlander Nomad Mountain

Lato Mesh O-neck Koszula Kryptek T Shirt szybkie suche Typhon Mardrake Highlander Nomad Mountain

35.78
€ 18.00 -50 %

Ilość produktu
w magazynie

       
odkryty Kamuflaż Taktyczny Z Długim Rękawem T-shirt z Kapturem Neckwear Polowanie Camping Paintball Airsoft Koszula  płatnościpowrót
1. Za wadliwy lub złe rzeczy otrzymane : Kupujący musi zgłosić się do Sprzedawcy w ciągu 7 dni po otrzymaniu towarów. dla wadliwego elementu, kupujący musi wysłać z e-mail wskazując zdjęć obszaru i stan od wad. po acknowledgement przez Sprzedającego, przedmiot musi być zwrócony w ciągu 7 dni ich. rzeczywista pocztowy opłata za skrutacyjnej, a także koszty do ponownego wysyłania element zastępczy będą ponoszone przez Sprzedającego.
2. w Przypadku wymiany z rozmiary : możemy zaakceptować wymianę rozmiary przedmiotem naszego dostępności zapasów. jeśli akceptowane, Kupujący musi zwrócić przedmiot w ich własne wydatki
3. No wymiany lub zwroty będą przyjmowane w przypadku jakichkolwiek przyczyn innych niż wyżejprzesyłka1. Prosimy wypełnić swój adres dostawy z numer telefonu kontaktowego, zwłaszcza Russia nabywcy, proszę potwierdzić swoje imię nazwa.
2. Delivery czas : czas wysyłki podczas Sezonu Wakacyjnego będzie dłuższy niż usua Case & Feedbalck1. jesteśmy zobowiązani do 100% satysfakcji klienta.
2.  wszelkie problemy, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami na raz pierwszy przed OTWARTA SPRAWA lub zostawić Neutralny/Negatywną Opinię z mniej niż 4 gwiazd klasyfikacji, zawsze staramy się jak najlepiej rozwiązać go dla ciebie!   
   

Datasheet

Rozmiar:
M, L, Xl, Xxl
Topy typu:
Tees
Typ sportowy:
Camping i piesze wycieczki
Materiał technologia:
Gore tex
Długość rękawa (cm):
Pełna
Typ wzoru:
Paski
Płeć:
Mężczyźni
Fit:
Pasuje prawda na wymiar, weź swój normalny rozmiar
Nazwa marki:
WOLF ENEMY
Materiał:
Poliester
color:
Kryptek
Neckwear:
NO Neckwear
Szybkie dostawy w kategorii